Sākumlapa   DIEVA MEKLĒJUMI   DIEVS VIŅU DZĪVĒ  
KAS IR JĒZUS
 
DIEVS UN ES
  MANS SOLIS TICĪBĀ  

PAR TĪMEKĻA VIETNI

IepazītDievu.lv ir tīmekļa vietne, kuras mērķis ir palīdzēt katram tuvāk iepazīt Dievu. Tas ir interaktīvs ceļojums, kuru var uzsākt katrs, sperot tikai dažus soļus, kam seko personīga izvēle...

Meklējot Dievu, katram no mums rodas daudz jautājumu – par Dievu, par dzīvi, jautājumi Dievam. Mēs ceram, ka IepazītDievu.lv palīdzēs ikvienam virzīties uz priekšu savā ceļā uz personīgām attiecībām ar Dievu.

Šo vietni izveidoja un uztur starptautiska kristīgi izglītojoša organizācija / biedrība Agape LV (Agape Latvija). Lai apmeklētu mūsu mājas lapu, spied te. IepazītDievu.lv ir ievietoti organizācijai piederoši oriģinālmateriāli, kā arī citi legāli pieejami resursi. Šie materiāli ir aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas Likumam par autortiesībām.

Jauniešiem un studentiem ieteicam apmeklēt arī KatramStudentam.lv. Šajā tīmekļa vietnē var lasīt par studentu dzīves izaicinājumiem un jautājumiem, ka arī par to, ko īsti nozīme pazīt Dievu.

Ja IepazītDievu.lv vietne tev ir palīdzējusi un/vai tu vēlies kādam palīdzēt Dieva meklējumos, lūdzu, iesaki to saviem draugiem.